Zamknięcie roku

Wydanie on-line

Aktualności


Aktualizacje

Z uwagi na to, że papierowa wersja „Zamknięcia roku 2018” uwzględnia stan prawny na 26.10.2018 r., a już po jej wydaniu, w ostatnich miesiącach roku pojawiają się liczne zmiany w przepisach prawa – z których część rzutuje również na obowiązki rozliczeniowe za rok ubiegły – a także ich nowe interpretacje, postanowiliśmy uwzględnić je w treści „Zamknięcia roku”.

Wydanie książkowe

Zamknięcie roku 2018

⇒ Zamów teraz (cena 189.00) ⇐
⇒ Sprawdź promocje 10%... 15%... ⇐

24. wydanie naszego przewodnika po zasadach sporządzania rocznego sprawozdania finansowego przedsiębiorstw (spółek kapitałowych, osobowych, osób fizycznych) oraz jednostek pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń).

Na 712 stronach szczegółowo omówiono tematykę inwentaryzacji, wyceny aktywów i pasywów, zamknięcia ksiąg rachunkowych, sporządzania poszczególnych elementów rocznego sprawozdania finansowego i sprawozdania z działalności, e-sprawozdań finansowych, podatku odroczonego, ustalenia wyniku podatkowego (dochodu z działalności gospodarczej oraz z objęcia i zbycia udziałów i akcji w spółkach), podziału zysku w spółkach kapitałowych i komandytowo-akcyjnych.

Treść prezentacji wzbogacają liczne tabele, przykłady, schematy.

Książka uwzględnia zmiany w ustawie o rachunkowości, ustawie o biegłych rewidentach, najnowsze stanowiska i interpretacje Komitetu Standardów Rachunkowości, przepisy podatkowe obowiązujące w 2018 r., najświeższe orzecznictwo sądowe i interpretacje organów skarbowych.


Autorzy: Justyna Adamczyk, Maria Borkowska, Łukasz Chłond, Zdzisław Fedak, Agnieszka Gajewska, Edyta Głębicka, Stanisław Hońko, Katarzyna Jędrzejewska, Anna Koleśnik, Iwona Kowalczyk, Anna Lubecka, Przemysław Mućko, Andrzej Niemiec, Wanda Skoczylas, Magdalena Soboń, Ewa Stopczyńska, Ewa Śnieżek, Tadeusz Waślicki

Wydawnictwo: Rachunkowość

Rok wydania: 2018

Oprawa: miękka

Format: A4

Liczba stron: 712

ISBN: 978-83-63251-22-2

Cena: 189.00 zł (w tym 5% VAT)


⇒ Zamów teraz (cena 189.00) ⇐
⇒ Sprawdź promocje 10%... 15%... ⇐


Bezpłatny roczny dostęp do serwisu "/zamkniecie_roku" dla jednego użytownika przy zakupie wydania papierowego


Zobacz też

Roczne sprawozdanie finansowe i rozliczenia podatkowe spółdzielni mieszkaniowej
⇒ Więcej informacji ⇐

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....