Zamknięcie roku

Wydanie on-line

Do 30. października serwis „Zamknięcie roku” zawiera treści z książki „Zamknięcie roku 2017”, a do 1. listopada będzie opierał się na przygotowywanej publikacji „Zamknięcie roku 2018”.

Wydanie ksiązkowe

Zamknięcie roku 2017

Przewodnik po zasadach sporządzania rocznego sprawozdania finansowego przedsiębiorstw (spółek kapitałowych, osobowych, osób fizycznych), spółdzielni mieszkaniowych i jednostek pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń).

Na blisko 700 stronach szczegółowo omówiono tematykę inwentaryzacji, wyceny aktywów i pasywów, zamknięcia ksiąg rachunkowych, sporządzania poszczególnych elementów rocznego sprawozdania finansowego i sprawozdania z działalności, podatku odroczonego, ustalenia wyniku podatkowego (dochodu z działalności gospodarczej oraz z objęcia i zbycia udziałów i akcji w spółkach), podziału zysku w spółkach kapitałowych i komandytowo-akcyjnych.

Treść prezentacji wzbogacają liczne tabele, przykłady, schematy.

Książka uwzględnia zmiany w ustawie o rachunkowości, ustawie o biegłych rewidentach, najnowsze stanowiska i interpretacje Komitetu Standardów Rachunkowości, przepisy podatkowe obowiązujące w 2017 r., najświeższe orzecznictwo sądowe i interpretacje organów skarbowych.


Autorzy: dr Zdzisław Fedak (biegły rewident), dr Stanisław Hońko, dr Andrzej Niemiec, dr Przemysław Mućko, prof. dr hab. Wanda Skoczylas, dr Magdalena Soboń, prof. dr hab. Ewa Śnieżek, Justyna Adamczyk, Maria Borkowska, Łukasz Chłond, Edyta Głębicka (doradca podatkowy), Ewa Hrebin (biegły rewident, doradca podatkowy, lustrator), Katarzyna Jędrzejewska, Anna Koleśnik (doradca podatkowy), Anna Lubecka, Monika Markisz (radca prawny, doradca podatkowy), Ewa Stopczyńska (biegły rewident)


Książkę możesz kupić w naszym sklepie internetowym:

„Zamknięcie roku 2018” z rabatem 15% + prenumerata miesięcznika „Rachunkowość” z rabatem 10%

Zamów „Zamknięcie roku 2018” oraz prenumeratę miesięcznika „Rachunkowość” na 2019 r. w łącznej promocyjnej cenie 679,05 zł (zamiast 765,00 zł). Link do sklepu =>


Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....