Miesięcznik „Rachunkowość”

to specjalistyczne czasopismo Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, poświęcone zagadnieniom z zakresu sprawozdawczości i rewizji finansowej oraz księgowości. Na łamach poruszane są też tematy powiązane, m.in. z dziedziny podatków, ubezpieczeń społecznych, prawa handlowego, stanowiące przedmiot zainteresowania księgowych, audytorów i doradców podatkowych.

Prenumerując nasz miesięcznik, otrzymają Państwo stały dostęp (także elektroniczny) do fachowych artykułów i konsultacji. Będą też Państwo na bieżąco z przepisami, interpretacjami organów podatkowych i ZUS oraz wyrokami sądów administracyjnych i Sądu Najwyższego.


Redakcja merytoryczna: Anna Koleśnik, dr Zdzisław Fedak

Komisja Programowa: prof. dr hab. Waldemar Gos (przedwodniczący), prof. UEK dr hab. Mariusz Andrzejewski, mgr Krzysztof Burnos, dr Teresa Cebrowska, mgr Joanna Dadacz, mgr Józef Dudek, dr Władysław Fałowski, prof. UŁ dr hab. Radosław Ignatowski, dr Renata Sochacka, prof. dr hab. Krystyna Gertruda Świderska, mgr Franciszek Wala, dr Jolanta Wiśniewska, mgr Zbigniew Żurek

Format: A4


Ceny prenumeraty miesięcznika „Rachunkowość”

Cena Wersja papierowa Wersja elektroniczna Link do sklepu

roczna 576,00 zamów
półroczna 288,00 zamów
kwartalna 144,00 zamów
roczna dla kontynuujących prenumeratę 2017 576,00 489,60 zadzwoń
22 826 56 21
komplet:
roczna prenumerata + „Zamknięcie roku 2017”
765,00 679,05 *) zamów
dostęp elektroniczny 290,00 zamów

*) nie dotyczy poz. „Zamknięcie roku 2017”Miesięcznik „Rachunkowość i Podatki”

jest wydawany pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, z myślą o właścicielach i pracownikach biur rachunkowych, doradcach podatkowych, specjalistach od kadr i płac. Na łamach poruszane są zagadnienia podatkowe, związane z prowadzeniem ksiąg i ewidencji, sporządzaniem listy płac, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego. Artykuły mają formę porad i wyjaśnień, są wzbogacone licznymi przykładami. Czytelnicy są informowani o zmianach w prawie, najnowszych interpretacjach organów podatkowych oraz ZUS i wyrokach sądowych.

Każdy prenumerator otrzymuje dostęp elektroniczny do bazy artykułów opublikowanych w miesięczniku.


Redaktor naczelna: Anna Koleśnik

Format: B5


Ceny prenumeraty miesięcznika „Rachunkowość i Podatki”

Cena Wersja papierowa Wersja elektroniczna Link do sklepu
roczna 120,00
90,00
zamów
półroczna 60,00
50,00
zamów
kwartalna 30,00 zamów
dostęp elektroniczny 290,00 zamów

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....