Wyniki I etapu konkursu „Księgowi Przyszłości”

Zakończył się test kwalifikacyjny do III edycji konkursu „Księgowi Przyszłości”. Zapisało się do niego 606 drużyn, z czego 516 przystąpiło do I etapu w terminie. 491 drużyn pomyślnie przeszło test wstępny i zakwalifikowało się do II etapu konkursu.

95% drużyn spotka się w kolejnym etapie

Najwięcej drużyn startowało w kategorii zawodowej, w której test kwalifikacyjny wypełniło aż 151 drużyn. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się 139 zespołów, a najlepszy wynik uzyskały drużyny „Brygada RR” oraz „Przebiegli Biegli”, którzy odpowiedzieli poprawnie na wszystkie pytania w teście. W kolejnym etapie najwięcej drużyn będzie jednak rywalizować w kategorii uczniowskiej. Co prawda do konkursu zapisało się mniej drużyn z tej kategorii (144), ale niemal wszystkie z nich przeszły do kolejnego etapu. Z konkursem świetnie poradziły sobie również drużyny studenckie, z których do kolejnego etapu zakwalifikowało się ponad 90% startujących zespołów.

W tym roku w konkursie po raz pierwszy startują także zespoły złożone ze specjalistów płacowo kadrowych, które odpowiadają na przygotowany zestaw pytań. Zainteresowanie tą kategorią okazało się bardzo duże. Do udziału w konkursie zapisało się 120 zespołów, wśród których wszystkie pomyślnie przeszły I etap konkursu.

W kolejnym etapie drużyny będą odpowiadać na pytania o wyższym poziomie trudności. Co więcej, do kolejnego etapu przejdą już zespoły, które najlepiej poradzą sobie z testem i uzyskają najlepsze wyniki w swoim okręgu. II etap konkursu potrwa do 25 kwietnia 2018 r.

Księgowi Przyszłosci - baner

Finał i konferencja w Warszawie

Konkurs zakończy konferencja, która odbędzie się 14 czerwca 2018 r. W jej trakcie odbędzie się debata ekspertów „Biznes w erze zmian”, poświęcona zmianom w przepisach, cyfryzacji oraz wpływowi tych zmian na zawód księgowego, kadrowego oraz szerzej — na funkcjonowanie przedsiębiorców w Polsce.

Organizatorami konkursu oraz konferencji są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta, producent oprogramowania enova365. Patronami konkursu są Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Business Centre Club. Patronami medialnymi są magazyny „Rachunkowość, „Świat Księgowych”, „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”, „Finanse i Controlling” oraz portale Infor, Inforlex, Kariera w Finansach, Portal Kadrowy, HRPolska oraz Portal Finanse i Księgowość.

Szczegóły konkursu oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres e-mail: kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl lub pod numerem telefonu: 12 349 28 80.

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....