Śp. Albin Bombik (1926–2018)

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 27.06.2018 r. – w wieku 91 lat – zmarł przyjaciel naszego czasopisma, członek honorowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, biegły rewident, żołnierz AK, wybitny specjalista w dziedzinie finansów i rachunkowości.

Albin Bombik - członek honorowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, biegły rewident, żołnierz AK

Śp. mgr Albin Bombik, absolwent SGPiS, długoletni główny księgowy w branży poligraficznej, a potem właściciel kancelarii audytorskiej nie szczędził czasu na aktywną działalność społeczną w środowisku księgowych. Był założycielem i wieloletnim Prezesem Regionalnego Oddziału w Warszawie Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, wieloletnim Wiceprezesem Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, a ostatnio czynnym uczestnikiem Klubu Seniora.

Był także indywidualnością wciąż poszukującą lepszych rozwiązań, wykładowcą i autorem publikacji, osobą ogólnie szanowaną za swoje przymioty i lubianą za bezpośredniość i życzliwość innym.

Za zasługi był wielokrotnie odznaczany, m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i złotą z diamentem odznaką „Zasłużony w rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce”.

Z żalem żegnamy szlachetnego człowieka i wypróbowanego przyjaciela. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy serdecznego współczucia.

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....