Remontów nie można finansować ze środków zfron

Jesteśmy zakładem pracy chronionej. Czy w ramach indywidualnego programu rehabilitacji ze środków zfron możemy sfinansować remont budynku polegający na usunięciu barier architektonicznych dla pracownika poruszającego się na wózku inwalidzkim?

Nie. Możliwość poniesienia takiego wydatku ze środków zfron musi wynikać wprost z indywidualnego programu rehabilitacji (IPR), który opracowywany jest przez powoływaną w zakładzie pracy chronionej (zpch) komisję rehabilitacyjną, i musi być uzasadniona spodziewanym zmniejszeniem lub wyeliminowaniem ograniczeń zawodowych wynikających z niepełnosprawności pracownika, dla którego program został opracowany.

Wyświetlono 26% treści artykułu

w sprzedaży

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....