Wpisz poniżej swój adres email aby zostać prenumeratorem Newslettera "Rachunkowość - Aktualności"

Wypełniajc poniższy formularz akceptujesz również znajdujący się na tej stronie regulamin usługi "Newsletter"

Regulamin usługi "Newsletter"

1. Przedmiotem usługi jest wysyłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email użytkownika listu elektronicznego nazywanego dalej Newsletterem zawierającego skrócone informacje z dziedzin rachunkowości, podatków i innych pokrewnych z odnośnikami do serwisu internetowego Wydawcy https://rachunkowosc.com.pl/.

2. Wydawcą Newslettera jest Rachunkowość Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000042871).

3. Newsletter wydawany jest pod tytułem "Rachunkowość - Aktualności, Newsletter Podatkowo - Księgowy".

4. Newsletter jest bezpłatny.

5. Newsletter wysyłany jest nie częściej niż raz w tygodniu.

6. Sporadycznie Newsletter może zawierać również reklamy bądź treści o charakterze reklamowy.

7. Newsletter zamawia się poprzez wprowadzenie adresu email do formularza na stronie Wydawcy https://rachunkowosc.com.pl/newsletter_lista_regulamin. Po tej czynności użytkownik staje się Prenumeratorem Newslettera. Czynność ta oznacza również akceptację niniejszego regulaminu.

8. Korzystanie z usługi jest uzależnione od posiadania przez użytkownika urządzenia z prawidłowo skonfigurowanym oprogramowaniem do odbioru poczty elektronicznej.

9. Prenumerata Newslettera oznacza również zgodę na przyjęcie dodatkowych listów elektronicznych zawierających treści reklamowe. Zgodnie z polityką Wydawcy takie wiadomości nie są wysyłane częściej niż 3 razy w roku.

10. Prenumerator może zrezygnować z otrzymywania Newslettera poprzez:

  • otwarcie linku "rezygnacja" znajdujący się w każdym liście elektronicznym Newslettera
  • emailowe zgłoszenie rezygnacji na adres pren@rachunkowosc.com.pl
  • telefoniczne zgłoszenie rezygnacji: numer telefonu: 228265621

11. Adres e-mail podany przez użytkownika dla celów prenumeraty Newslettera, nie będzie przekazywany przekazywany osobom trzecim dla celów marketingowych. Realizacja wysyłki newslettera wymaga przekazania adresu email fimie hostującej.

12. Polityka przetwarzania danych osobowych jest określona w osobnym dokumencie znajdującym się pod adresem: https://rachunkowosc.com.pl/polityka_przetwarzania_danych_osobowych a akceptacja niniejszego regulaminu oznacza również przyjęcie jej do wiadmości i wyrażenie zgodny na stosowanie zawartych w niej postanowień.

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....