Nagrody z zakładowego funduszu nagród w podstawie wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne przed 1999 r.

Czy nagrody roczne z zakładowego funduszu nagród (tzw. trzynastki), wypłacane przed 1999 r., wchodziły do podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne?

Zasady wypłaty pracownikom rocznej nagrody indywidualnej (tzw. trzynastki, czternastki i piętnastki) z zakładowego funduszu nagród regulowały:

  • od 1.07.1973 r. – przepisy ustawy z 23.06.1973 r. o zasadach tworzenia i podziału zakładowego funduszu nagród oraz zakładowych funduszów socjalnego i mieszkaniowego (Dz. U. nr 27, poz. 150 z późn. zm.),
  • począwszy od nagród wypłacanych za 1985 r. – ustawa z 10.07.1985 r. o rocznych nagrodach z zakładowego funduszu nagród w państwowych jednostkach organizacyjnych niebędących przedsiębiorstwami państwowymi (Dz. U. nr 32, poz. 141 z późn zm.).

Wyświetlono 28% treści artykułu

w sprzedaży

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....