Modele zarządzania kosztami i dokonaniami

Rachunek kosztów i zarządzanie dokonaniami to dwa ważne obszary współczesnej rachunkowości zarządczej. Kierunkom ich rozwoju poświęcona była konferencja naukowa, zorganizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Prowadzenie działalności zawsze wiąże się z ponoszeniem kosztów, których racjonalizacja jest głównym sposobem poprawy efektywności. Dzięki ponoszeniu kosztów przedsiębiorstwa mają odpowiednie dokonania i osiągają określone korzyści.

Rosnąca złożoność działalności oraz konkurencja powodują zwiększone zapotrzebowanie menedżerów na informacje o kosztach i dokonaniach z różnych obszarów aktywności gospodarczej. Nie wystarczają już obecnie informacje finansowe dostarczane przez tradycyjny system rachunkowości.

Wyświetlono 20% treści artykułu

w sprzedaży

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....