Z działalności Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Małgorzata Szczepańska rzecznik prasowy ZG SKwP

Konkurs "Księgowi Przyszłości"

Ruszyła II edycji ogólnopolskiego konkursu "Księgowi Przyszłości". W tym roku doszła dodatkowa kategoria - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy uczestniczą w I, II i IV etapie. Pozostali uczestnicy przechodzą 5 etapów. Na 4 pierwszych etapach zadania są jednakowe dla wszystkich, jedynie punktacja dla uczniów jest odrębna. Finałowy V etap dla kategorii studenckiej i zawodowej oraz gala finałowa odbędą się 9.06.2016 r. Wręczenie nagród uczniom szkół ponadgimnazjalnych będzie miało miejsce w siedzibie Zarządu Głównego (ZG) SKwP. Drużyny konkursowe można rejestrować na stronie internetowej ksiegowiprzyszlosci.pl do końca I etapu, czyli do 13.04.2013 r.

Nowa kadencja Komitetu Standardów Rachunkowości

Prezydium ZG zarekomendowało - w imieniu SKwP - na członków Komitetu Standardów Rachunkowości przy MF VIII kadencji: dr Teresę Cebrowską, dr. Zdzisława Fedaka, prof. dr. hab. Jerzego Gierusza, dr. hab. Radosława Ignatowskiego i prof. dr hab. Gertrudę Świderską. Osoby te uczestniczyły z ramienia SKwP już w pracach Komitetu poprzednich kadencji.

Wyświetlono 21% treści artykułu

w sprzedaży

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....