Konkurs na najlepsze prace z dziedziny rachunkowości w 2016 r.

Rada Naukowa Stowarzyszenia Księgowych w Polsce ogłasza 48. edycję konkursu na najlepsze prace z dziedziny rachunkowości i przetwarzania danych z zakresu rachunkowości.

Celem konkursu jest zmotywowanie pracowników nauki do podejmowania indywidualnie lub grupowo prac naukowo-badawczych, naukowo-popularyzacyjnych, monograficznych i innych z zakresu rachunkowości.

W konkursie mogą brać udział prace:

  • doktorskie – po prawomocnym przyznaniu autorowi stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych,
  • magisterskie i dyplomowe, które otrzymały ocenę co najmniej bardzo dobrą od promotora oraz recenzenta lub recenzentów i za które zostały nadane odpowiednie tytuły zawodowe,
  • inne opublikowane drukiem bądź niepublikowane prace autorów, zarówno posiadających tytuły naukowe, jak i ich nieposiadających, o ile zostały zgłoszone w trybie przewidzianym w regulaminie konkursu.

Nagrodzone mogą być także prace habilitacyjne zgłoszone do Rady Naukowej SKwP przez kierownika jednostki organizacyjnej szkoły wyższej, która uchwałą Rady Wydziału nadała stopień naukowy doktora habilitowanego.

Prace na konkurs i do nagród zgłaszają:

  • kierownicy jednostek organizacyjnych szkół wyższych (katedr, instytutów, zakładów), w których dana praca została napisana (prace magisterskie lub dyplomowe) lub obroniona (prace habilitacyjne i doktorskie),
  • kierownicy jednostek organizacyjnych szkół wyższych, instytucji naukowych, wydawców i innych podmiotów prawa polskiego, w trybie przewidzianym w regulaminie konkursu.

Wyświetlono 47% treści artykułu

w sprzedaży

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....