Inwentaryzacja rzeczowych składników majątku obrotowego objętych wyłącznie ewidencją ilościową w państwowej jednostce budżetowej

Czy państwowa jednostka budżetowa zobowiązana jest do przeprowadzania inwentaryzacji w drodze spisu z natury rzeczowych składników aktywów obrotowych objętych wyłącznie ewidencją ilościową?

W ich myśl kierownik jednostki, uwzględniając rodzaj i wartość poszczególnych grup rzeczowych składników aktywów obrotowych posiadanych przez jednostkę, podejmuje decyzję o stosowaniu jednej z przewidzianych w tym przepisie metod prowadzenia kont ksiąg pomocniczych dla tych grup składników – w tym tylko ewidencji ilościowej.

Wyświetlono 17% treści artykułu

w sprzedaży

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....