Badanie sprawozdania finansowego izby gospodarczej

Jesteśmy działającą w oparciu o ustawę o izbach gospodarczych organizacją, która finansuje się ze składek członkowskich oraz otrzymuje środki publiczne z urzędu pracy na finansowanie projektów z funduszy Unii Europejskiej.
Czy mamy obowiązek poddania badaniu naszych rocznych sprawozdań finansowych pomimo niespełnienia progów przewidzianych w uor (zatrudnienie, suma bilansowa i wielkość przychodów)?

To, kiedy istnieje obowiązek badania sprawozdania finansowego, generalnie określa uor. Nie zawiera ona przepisu zobowiązującego do poddania badaniu sprawozdania finansowego w razie otrzymywania przez jednostkę środków publicznych czy finansowania projektów z funduszy UE.

Wyświetlono 22% treści artykułu

w sprzedaży

Logowanie

email:

hasło:

 

 

Logowanie za pomocą emaila

Jeżeli nie pamiętasz hasła albo nie masz konta, to wyślemy na Twój email wiadomość weryfikującą. Po kliknięciu w link z emaila będziesz zalogowany na urządzeniu do chwili wylogowania.

email:

Klikając w poniższy link zgadzasz się na zapisanie podanych w formularzu danych i wykorzystywanie ich zgodnie z polityką przetwarzania danych dostępną w dokumencie ⇒Polityka przetwarzania danych osobowych (RODO)⇐

 

Logowanie do za pomocą emaila

Sprawdzanie danych....